Новини


"Покладатися на закони і до того ж розуміти їх положення - тільки так можна домогтися згоди." - Сюнь-цзи


Антирейдер

З моменту свого заснування, юридична компанія "ДП груп" стоїть на сторожі законних прав та інтересів бізнесу, який шанує закон і моральні принципи.

Наша компанія продовжує бездоганно виконувати свій правовий обов'язок, захищаючи бізнес в Україні і, як результат - винесення чергового позитивного рішення судовим органом.

Читати далі

Чи можливо скасувати рішення про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість?

Чи можливо повернути гроші на електронний рахунок?

Багато кому із платників податків в Україні довелось шукати відповіді на ці та інші першочергові питання для бізнесу, але мало хто може чітко відповісти: «Так!».

Саме фахівцям нашої компанії належить честь бути першопрохідцями - ми запроваджуємо прецеденти у сфері податкового судочинства!

Читати далі

Податок на транспортні засоби

28 вересня 2016р.

Однією з основних проблем вітчизняного податкового поля фахівці в один голос називають його нестабільність. Більш-менш точно спрогнозувати, які податки та в яких розмірах доведеться сплачувати хоча б у наступному році (не говорячи вже про більш віддалену перспективу), в Україні просто неможливо, що аж ніяк не сприяє життєздатності довгострокових бізнес-проектів.

Транспортний податок має "екологічний" характер і охоплює автомобілі залежно від об'єму викидів у атмосферу шкідливих речовин.

Читати далі

Українці можуть не платити транспортний податок та податок на нерухомість

З 1 липня 2016 року українці почали отримувати повідомлення про нарахований податок на нерухомість, якою вони володіли торік. Юридична компанія "ДП ГРУП" вивчила закон і з'ясувала, що він приймався з порушеннями процедури.

Юридична компанія "ДП ГРУП" бере на себе зобов'язання з відстоювання Ваших інтересів і допоможе в оскарженні транспортного податку та податку на нерухомість.

Читати далі