Новини


"Покладатися на закони і до того ж розуміти їх положення - тільки так можна домогтися згоди." - Сюнь-цзи


Чи можливо скасувати рішення про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість?

Чи можливо повернути гроші на електронний рахунок?

18 лютого 2017р.

Багато кому із платників податків в Україні довелось шукати відповіді на ці та інші першочергові питання для бізнесу, але мало хто може чітко відповісти: «Так!». Реалії сьогодення у податковій системі заплутані та незрозумілі, а десь, навіть, суперечать здоровому глузду. Компанії, які з легкістю вирішують бізнес задачі та стратегічні питання, досить легко можуть заплутатись, як у «дрімучому лісі», в низькі податкових норм. Нажаль, бізнес в нашій країні може зіткнусь із байдужістю та низьким рівнем відповідальності, а іноді й зі справжнім свавіллям органів влади.

Натомість, саме фахівцям нашої компанії належить честь бути першопрохідцями - ми запроваджуємо прецеденти у сфері податкового судочинства! Юристами нашої компанії були відстояні, у судовому порядку, права платників податків, щодо повернення грошових коштів на електронний рахунок та скасовані рішення про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість.

Розуміючи тяжкість чергового перехідного етапу для нашої країни, юридична компанія «ДП груп» ставить собі за ціль – допомогу бізнес середовищу та обирає собі за напрямок – тернистий шлях суворого додержання норм законодавства.