Новини


"Покладатися на закони і до того ж розуміти їх положення - тільки так можна домогтися згоди." - Сюнь-цзи


Українці можуть не платити транспортний податок та податок на нерухомість

28 вересня 2016р.

З 1 липня 2016 року українці почали отримувати повідомлення про нарахований податок на нерухомість, якою вони володіли торік. Юридична компанія "ДП ГРУП" вивчила закон і з'ясувала, що він приймався з порушеннями процедури. Зміни до Податкового кодексу України не можуть бути внесені пізніше 15 липня. Таким чином, податок на нерухомість, який був введений 28 грудня 2015 року, повинен нараховуватися тільки за цей рік, а не за минулий. Таке правило поширюється і на рішення про встановлення місцевих податків і зборів місцевими органами. Отже, податок на нерухомість можна оскаржити в судовому порядку.

Крім того, судовому оскарженню підлягає і транспортний податок, під час прийняття якого також не було дотримано регламенту. Якщо Ваш автомобіль молодше 2010 року випуску та має об’єм двигуна більше 3-х літрів, тоді Ви, є власником "розкішного авто", яке обкладається річним податком в розмірі 25 000 гривень. Можливо, за 2015 рік Ви вже сплатили транспортний податок? Або Ви тільки отримали податкове повідомлення-рішення? Ви маєте право попередити можливі негативні наслідки і заощадити 25 000 гривень, якщо ще не сплатили транспортний податок і не отримували рішення про його сплату; повернути вже сплачені до бюджету 25 000 гривень або зарахувати в оплату транспортного податку на 2016 рік або будь-якого іншого податку, якщо вже оплатили транспортний податок за 2015-2016 роки; заощадити 25 000 гривень, якщо тільки отримали рішення податкового органу про сплату транспортного податку.

Юридична компанія "ДП ГРУП" надасть юридичну допомогу всім українцям, які хочуть відновити справедливість. Юристи компанії "ДП ГРУП" готові підтримувати та консультувати громадян щодо нарахування транспортного податку та податку на нерухомість, оформлення та подачі позову щодо оскарження податків, супроводжувати справи у суді.

Юридична компанія "ДП ГРУП" бере на себе зобов'язання з відстоювання Ваших інтересів і допоможе в оскарженні транспортного податку та податку на нерухомість.